Ecoegg koncentrovaná aviváž easy iron - anglické kvety

Kód: EEFC1_JAR3
Značka: ECOEGG Ltd.
€20
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.3.2019

Super koncentrovaná,, dlhotrvajúca vôňa, jemné prádloSuper koncentrát: vystačí až na 240 použitíHypoalergénna: žiadne chemikáliePraktická aplikácia: dávkovacia pumpaTradičné aviváže sú drahé, plné chemikálií a ich dávkovanie je zložité. Aviváž Ecoegg je odlišná. Je to celosvetovo prvá prírodná koncentrovaná aviváž s obsahom esenciálnych olejov.Každá fľaša vydrží na 240 použití. To znamená približne celý 1 rok prania pre priemernú rodinu. Vďaka aniónovým tenzidom redukuje statickú elektrinu, prádlo sa menej pokrčí a vďaka tomu je žehlenie ľahšie, kratšie a príjemnejšie. Svieža a prenikavá vôňa bielych anglických kvetov

Detailné informácie

Podrobný popis

Super koncentrovaná,, dlhotrvajúca vôňa, jemné prádlo

Super koncentrát: vystačí až na 240 použití

Hypoalergénna: žiadne chemikálie

Praktická aplikácia: dávkovacia pumpa

Vďaka aniónovým tenzidom redukuje statickú elektrinu, prádlo sa menej pokrčí a vďaka tomu je žehlenie ľahšie, kratšie a príjemnejšie.

Tradičné aviváže sú drahé, plné chemikálií a ich dávkovanie je zložité. Aviváž Ecoegg je odlišná. Je to celosvetovo prvá prírodná koncentrovaná aviváž s obsahom esenciálnych olejov.

Každá fľaša vydrží na 240 použití. To znamená približne celý 1 rok prania pre priemernú rodinu. Správne dávkovanie zabezpečí integrovaná pumpa. Na 1 pranie stačí 3 „stlačenia“ pumpy.

Neobsahuje žiadne chemikálie. Ecoegg aviváž je prevratná svojím obsahom rastlinných extraktov, ktoré nahrádzajú agresívne a dráždivé chemikálie v tradičných avivážach. Vďaka obsahu rastlinných zložiek a esenciálnych olejov je vhodná aj pre citlivú pokožku.

Vaše prádlo bude po použití tejto skvelej aviváže voňavé, hebké a mäkké. A to všetko bez chemických látok. A navyše veľmi ekonomicky. Aviváž na 1 pranie vás vyjde len niečo viac ako 5 centov.

Dlho vám vydrží. Pretože Ecoegg aviváž je koncentrovaná, bude vám slúžiť celý rok.

Jednoduché používanie. Už nikdy viac komplikované meranie, odlievanie. Dokonca si nebudete ani musieť pamätať dávkovanie. Stačí 3x stlačiť dávkovaciu pumpu a hotovo. Také jednoduché!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoegg pranie prádla
Záruka: 2 roky