Ecoegg koncentrovaná aviváž - vôňa bavlny

Kód: EEFC1_VON
Značka: ECOEGG Ltd.
€20
Momentálne nedostupné

Super koncentrovaná,, dlhotrvajúca vôňa, jemné prádloSuper koncentrát: vystačí až na 240 použitíHypoalergénna: žiadne chemikáliePraktická aplikácia: dávkovacia pumpaTradičné aviváže sú drahé, plné chemikálií a ich dávkovanie je zložité. Aviváž Ecoegg je odlišná. Je to celosvetovo prvá prírodná koncentrovaná aviváž s obsahom esenciálnych olejov.Každá fľaša vydrží na 240 použití. To znamená približne celý 1 rok prania pre priemernú rodinu.Vôňa sviežej bavlny - jemná a šetrná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Super koncentrovaná,, dlhotrvajúca vôňa, jemné prádlo

Super koncentrát: vystačí až na 240 použití

Hypoalergénna: žiadne chemikálie

Praktická aplikácia: dávkovacia pumpa

Tradičné aviváže sú drahé, plné chemikálií a ich dávkovanie je zložité. Aviváž Ecoegg je odlišná. Je to celosvetovo prvá prírodná koncentrovaná aviváž s obsahom esenciálnych olejov.

Každá fľaša vydrží na 240 použití. To znamená približne celý 1 rok prania pre priemernú rodinu. Správne dávkovanie zabezpečí integrovaná pumpa. Na 1 pranie stačí 3 „stlačenia“ pumpy.

Neobsahuje žiadne chemikálie. Ecoegg aviváž je prevratná svojím obsahom rastlinných extraktov, ktoré nahrádzajú agresívne a dráždivé chemikálie v tradičných avivážach. Vďaka obsahu rastlinných zložiek a esenciálnych olejov je vhodná aj pre citlivú pokožku.

Vaše prádlo bude po použití tejto skvelej aviváže voňavé, hebké a mäkké. A to všetko bez chemických látok. A navyše veľmi ekonomicky. Aviváž na 1 pranie vás vyjde len niečo viac ako 5 centov.

Dlho vám vydrží. Pretože Ecoegg aviváž je koncentrovaná, bude vám slúžiť celý rok.

Jednoduché používanie. Už nikdy viac komplikované meranie, odlievanie. Dokonca si nebudete ani musieť pamätať dávkovanie. Stačí 3x stlačiť dávkovaciu pumpu a hotovo. Také jednoduché!

 

K dispozícii s vôňou  mäkkej bavlny alebo ako jarný kvet. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoegg pranie prádla
Záruka: 2 roky