Ecoegg odstraňovač škvŕn, sprej 480 ml

Odstraňovač škvŕn• Vynikajúce výsledky • Hypoallergénny produkt bez pridaných chemických látok Nepotrebujete používať nešetrné chemikálie na odstránenie špiny ak sa Vám stane nehoda a zašpiníte sa.Náš účinný odstraňovač škvŕn a fľakov neobsahuje nešetrné chemikálie alebo čokoľvek čo by mohlo podráždiť vašu pokožku. Mohli by ste odstraňovač aplikovať na textíliu aj prstom. Odstraňovač nezanecháva stopy je možné ho použiť na rôzne špiny alebo fľaky je ľahlo aplikovateľný. Bezpečný ku všetkým druhom textilu. Obsahuje silné výťažky zmiešaných netoxických ingrediencií. Účinný je voči špine, jemný ku pokožke a životnému prostrediu.Náš návrh: Vyskúšajte odstraňovač na škvrny aj na koberci. Budete mať radosť z výsledku.

Môžeme doručiť do:
8.7.2022
Skladom
Kód: EESR4
Značka: ECOEGG Ltd.
€15
Kategória: Ecoegg na pranie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.55 kg

Odstraňovač škvŕn v spreji

  • Vynikajúce výsledky 
  • Hypoallergénny produkt bez pridaných chemických látok 
  • účinný na široké sprektrum škvŕn od červeného vína, cez kávu až po jahody

Nepotrebujete používať nešetrné chemikálie na odstránenie škvŕn ak sa Vám stane nehoda a zašpiníte sa.

Aplikácia už nemôže byť jednoduchšia. Len nastriekate na škvrnu, necháte niekoľko minút pôsobiť a potom už len vyperiete. 

Náš účinný odstraňovač škvŕn a fľakov neobsahuje nešetrné chemikálie alebo  čokoľvek čo by mohlo podráždiť vašu pokožku. Mohli by ste odstraňovač aplikovať na textíliu aj prstom.  Odstraňovač nezanecháva stopy  je možné ho použiť na rôzne špiny alebo fľaky je ľahlo aplikovateľný. Bezpečný ku všetkým druhom textilu. Obsahuje silné výťažky zmiešaných netoxických ingrediencií. Účinný je voči špine, jemný ku pokožke a životnému prostrediu.

Náš návrh: Vyskúšajte odstraňovač na fľaky na koberci. Budete mať radosť z výsledku.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie