Ecoegg pracie vajíčko na 210 praní bez vône +mega čistič na škvrny 270 ml

Kód: 209
Akcia
Značka: ECOEGG Ltd.
€27,50 –24 %
Ecoegg balik bez vone
€27,50 –24 % €21
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.10.2020

Najväčším nepriateľom pri praní sú škvrny - od ovocia, kávy, atramentu, trávy, oleja alebo čokohoľvek iného. Ak chceme, aby naše prádlo bolo po vypraní skutočne čisté, prací prostriedok sám na to nestačí. Preto sme si pre vás na leto pripravili toto "pracie kombo". K praciemu vajíčku dostanete mega čistič na škrvny v objeme 270 ml za zvýhodnenú cenu.  Obidva produkty sú ekologické, šetrné k prírode a spoločne výborne fungujú. Vajíčko je bez vône, teda bez pridaných esenciálnych olejov. Je teda vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, pre alergikov a ekzematikov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčším nepriateľom pri praní sú škvrny - od ovocia, kávy, atramentu, trávy, oleja alebo čokohoľvek iného. Ak chceme, aby naše prádlo bolo po vypraní skutočne čisté, prací prostriedok sám na to nestačí.

Preto sme si pre vás na leto pripravili toto "pracie kombo".

K praciemu vajíčku dostanete mega čistič na škrvny v objeme 270 ml za zvýhodnenú cenu

Obidva produkty sú ekologické, šetrné k prírode a spoločne výborne fungujú. 

Vajíčko je bez vône, teda bez pridaných esenciálnych olejov. Je teda vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, pre alergikov a ekzematikov. 

Pracie vajíčko je Prací prostriedok na 210 praní (približne 1 rok prania) s vôňou sviežej bavlny.

Pracie vajíčko EcoEgg  je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v  kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden  dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

·         Plnohodnotne nahradí váš bežne používaný prací prostriedok

·         Umožňuje dlhodobé používanie

·         Je dermatologicky testovaný

·         Je hypoalergénny, odporúčaný Allergy UK a National Eczema Society

·         Je vhodný aj pre citlivú pleť a pre ľudí s alergiami (napr. aj pre ľudí s atopickým ekzémom)

·         Vhodný aj na pranie detského prádla a plienok

·         Jednoducho sa používa

·         Farby zostanú žiarivé a svieže

·         Vhodný pre biele aj farebné prádlo

·         Biele prádlo zostáva dlhodobo snehobiele

·         Jemná prírodná vôňa vďaka éterickým olejom

·         Silný voči špine, šetrný voči pokožke

·         Šetrí vašu peňaženku

·         Nezostáva po praní na oblečení

·         Šetrný k životnému prostrediu

 Ako Ecoegg vajíčko na pranie funguje?

 Dva druhy minerálnych peliet dokážu vytvoriť takú silnú a prírodnú penu na pranie, ktorá jemne, šetrne ale účinne odstráni špinu a nečistoty. Turmalínové keramické pelety uvoľňujú špinu z vlákien v textílií. Biele minerálne pelety ionizujú molekuly kyslíka vo vode a menia tak jej pH. Takto upravené molekuly prenikajú až do hĺbky vlákna textílie a dôkladne odstraňujú bielkoviny a tuky – teda dve hlavné zložky nečistôt. Mechanický pohyb pracieho vajíčka v bubne počas pracieho cyklu napomáha mechanicky uvoľnenú špinu odstrániť bez toho, aby sa prádlo poškodilo.

Voda je počas prania vďaka ionizovaným molekulám kyslíka zásaditá a to bez použitia chemických látok. To napomáha prirodzenému zmäkčeniu prádla. Zásaditá voda dokáže aktívne a účinne odstrániť špinu a nečistoty z prádla aj pri nízkych teplotách.

 Potvrdené výsledky

Nezávislé anglické laboratória potvrdili, že  výsledky prania s Ecoegg sú porovnateľné s výsledkami bežných pracích prostriedkov. Pracie vajíčko je reálnou alternatívou chemických  pracích prostriedkov – poskytuje užívateľovi  vynikajúce výsledky prania na prírodnej báze. Navyše šetrí peniaze, prírodu a je šetrné aj k vašej pokožke.

Určené pre citlivú pokožku

Organizácie  Allergy UK a  National Eczema Society vyjadrili podporu našim pracím produktom.  Pracie vajíčka Ecoegg sú dermatologicky testované  a určené pre citlivú pokožku, rovnako aj pre pranie detskej bielizne  a detských plienok. Sú hypoalergénne a nedráždia ani pokožku s atopickým ekzémom.

 Keď spotrebujete všetky pelety, jednoducho si dokúpite ďalšie a vaše vajíčko na pranie Ecoegg môžete používať ďalej.

Verzia bez vône je vhodná hlavne pre ľudí, ktorí majú mimoriadne citlivú pokožku, trpia alergiami alebo ekzémami. 

Šetrné k prírode a k vašej peňaženke

Pracie vajíčko Ecoegg vďaka svojmu unikátnemu zloženiu odstraňuje bežnú špinu už pri nízkych teplotách. Bežné prádlo tak môžete prať na 30-40 oC. Nie je nutné prať pri teplote 60 oC vrátane. Ušetríte tak energiu, čas a peniaze pri každom praní.

Prírodná aktívna pena, ktorú vytvoria pelety sa z prádla odstraňuje rýchlo a jednoducho. Nepotrebujete teda dodatočné pláchanie prádla. Ak máte na práčke možnosť nastavenia množstva vody pre pláchanie, na pláchanie potrebujete oveľa menej vody ako pri bežnom praní. Šetríte tak prírodu a aj peniaze.

Odstraňovač škvŕn

·         Vynikajúce výsledky

·         Hypoallergénny produkt bez pridaných chemických látok 

Nepotrebujete používať nešetrné chemikálie na odstránenie špiny ak sa Vám stane nehoda a zašpiníte sa.

Náš účinný odstraňovač špiny a fľakov neobsahuje nešetrné chemikálie alebo  čokoľvek čo by mohlo podráždiť vašu pokožku. Mohli by ste odstraňovač aplikovať na textíliu aj prstom.  Odstraňovač nezanecháva stopy  je možné ho použiť na rôzne špiny alebo fľaky je ľahlo aplikovateľný. Bezpečný ku všetkým druhom textilu. Obsahuje silné výťažky zmiešaných netoxických ingrediencií. Účinný je voči špine, jemný ku pokožke a životnému prostrediu.

Náš návrh: Vyskúšajte odstraňovač na fľaky na koberci. Budete mať radosť z výsledku.

 

Ecoegg vajíčko na pranie