Ecoegg vlnené loptičky do sušičky prádla

Kód: EEWDB1
Značka: ECOEGG Ltd.
€14
Momentálne nedostupné

Skracuje čas sušenia prádla prírodnou cestou• prádlo sa usuší rýchlejšie• prádlo je jemné a hebké• loptičky sú vyrobené zo 100% prírodnej vlny z Nového Zélandu• bez pridaných parfémov, vhodné aj pre alergikov a malé deti

Detailné informácie

Podrobný popis

Skracuje čas sušenia prádla prírodnou cestou

  • prádlo sa usuší rýchlejšie
  • prádlo je jemné a hebké
  • loptičky sú vyrobené zo 100% prírodnej vlny z Nového Zélandu
  • bez pridaných parfémov, vhodné aj pre alergikov a malé deti

Radi by ste znížili náklady na sušenie prádla v sušičke? Teraz je to možné! Zvládnu to naše Ecoegg vlnené loptičky do sušičky. Okrem toho, že sa prádlo rýchlejšie usuší, prádlo prirodzene zjemnia a zmäkčia a redukujú statickú energiu a záhyby na prádle.

Usušte svoje prádlo rýchlejšie.

Jednoducho vložte 3 Ecoegg vlnené loptičky do sušičky prádla a spustite svoj obľúbený program. Loptičky sa pohybujú vo vnútri bubna, oddelia od seba mokré prádlo a umožňujú teplému vzduchu v sušičke lepšie a efektívnejšie cirkulovať. Horúci vzduch sa tak lepšie dostane k prádlu, ktoré je suché oveľa skôr. Tým, že skrátite čas sušenia ušetríte peniaze za elektrickú energiu, chránite životné prostredie a predĺžite životnosť oblečenia.

Prírodzene jemné a hebké.

Naše Ecoegg loptičky sú vyrobené zo 100% čistej vlny z Nového Zélandu. Je jemná, hebká a príjemná na dotyk. A presne také sú aj naše loptičky. Počas sušenia loptičky jemne masírujú vlákna textílie. Vaše prádlo je tak jemné, mäkké a hebké bez použitia chemických látok. Ecoegg loptičky sú dermatologicky testované, sú ideálne aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergikov a malé deti.

Preukázateľne znižujú elektrostatický náboj medzi oblečením a prádlo je rovné ako práve vyžehlené.

Vydržia až neuveriteľne dlho

Naše Ecoegg vlnené loptičky do sušicky vydržia až 1.000 použití. Predstavte si, koľko peňazí môžete ušetriť ich používaním počas 1.000 sušení prádla. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoegg sušenie prádla
Záruka: 2 roky