Ecoegg vysoko koncentrovaný ekologický antibakteriálny čistič - jarný kvet

Kód: E2021_JAR
Značka: ECOEGG Ltd.
€25
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.10.2019

Koncentrovaný ekologický čistič na univerzálne použitie bez škodlivých chemikálií s príjemnou vôňou jarných kvetov.• Doporučené riedenie umožňuje urobiť z jedného vysoko koncentrovaného čističa až 80 fliaš účinného nekoncentrovaného čistiaceho prípravku• Rozriedený prípravok zabíja vírusy chrípky, MRSA, E-coli a stafilokoky • Je dermatologicky testovaný.Pomôže Vám ľahko a pri malých nákladoch udržiavať byt alebo dom čistý a bez baktérií. Náš vysoko koncentrovaný antibakterialny čistič ja vyrobený z extraktov z rastlín a neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie. Dokáže vás zbaviť 99,99% baktérií . V rozmiešanej podobe je silný a veľmi efektívny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koncentrovaný ekologický čistič na univerzálne použitie bez škodlivých chemikálií s príjemnou vôňou éterických olejov. 
•    Doporučené riedenie umožňuje urobiť z jedného vysoko koncentrovaného čističa až 80 fliaš účinného nekoncentrovaného čistiaceho prípravku
•    Rozriedený prípravok zabíja vírusy chrípky, MRSA, E-coli a stafilokoky 
•    Je dermatologicky testovaný.

Pomôže Vám ľahko a pri malých nákladoch  udržiavať byt alebo dom čistý a bez baktérií.

 Náš vysoko koncentrovaný antibakterialny čistič ja vyrobený z extraktov z rastlín a neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie. Dokáže vás zbaviť 99,99% baktérií . V rozmiešanej podobe je silný a veľmi efektívny.

Zabíja 99,99 %  baktérií

Testy nezávislých inštitúcií dokázali, túto účinnosť čističa na baktériách E.coli; staohylococcus; MRSA chrípky a iných. 

Neobsahuje, škodlivé chemické látky

Čistič je možné použiť na všetky práce okolo domu, môžete si byť istý, že zlikvidujete všetky baktérie a vírusy, pričom čistič neobsahuje žiadne škodliviny. Je dermatologicky testovaný vhodný na citlivú pokožku.

Šetrí peniaze

Čistič sa predáva vo vysoko koncentrovaný spolu s nádobou na jeho riedenie vybavenou s rozprašovačom. Z koncentovaného roztoku je možné pripraviť až 80 fliaš účinného čističa.

Vyrába sa v prevedení Jarné kvety a Citrus

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoegg čistá domácnosť
Záruka: 2 roky

Ecoegg vysoko koncentrovaný ekologický antibakteriálny čistič