Ecoegg zdarma bambusové utierk k ílovému čističu 500 g citrus

Kód: 216
Akcia
Značka: ECOEGG Ltd.
€32 –44 %
ecoegg balik utierk cistic citrus
€32 –44 % €18
Momentálne nedostupné

Tieto produkty od Ecoegg určite poznáte. Ale v tak výhodnom balíku v ponuke ešte nikdy neboli! Bambusové utierky na opakované použitie - keď ich zašpiníte, jednoducho ich vyperiete. Jedna takáto rolka vám nahradí až 75 bežných roliek s papierovými utierkami. Sú jemné, majú vysokú saciu schopnosť a môžete nimi utrieť skutočne všetko - nábytok, zrkadlo, sanitu, umývadlo, kuchynskú linku, kachličky, podlahu, alebo čokoľvek iné. Tieto utierky v hodnote 14,- € dostanete zdarma k ílovému čističu s objemom až 500 g. Táto čistiaca pasta je vyrobená z bieleho ílu a výborne sa hodí na čistenie, leštenie a ochranu všetkých pevných povrchov. A tak veľké balenie vám vydrží skutočne dlho. S jemnou sviežou vôňou citrusov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto produkty od Ecoegg určite poznáte. Ale v tak výhodnom balíku v ponuke ešte nikdy neboli!

Bambusové utierky na opakované použitie - keď ich zašpiníte, jednoducho ich vyperiete. Jedna takáto rolka vám nahradí až 75 bežných roliek s papierovými utierkami. Sú jemné, majú vysokú saciu schopnosť a môžete nimi utrieť skutočne všetko - nábytok, zrkadlo, sanitu, umývadlo, kuchynskú linku, kachličky, podlahu, alebo čokoľvek iné.

Tieto utierky v hodnote 14,- € dostanete zdarma k ílovému čističu s objemom až 500 g.

Táto čistiaca pasta je vyrobená z bieleho ílu a výborne sa hodí na čistenie, leštenie a ochranu všetkých pevných povrchov. A tak veľké balenie vám vydrží skutočne dlho. S jemnou sviežou vôňou citrusov.