Allergy UK

Ecoegg od samého začiatku s

Ecoegg od samého začiatku svojho vzniku spolupracuje s Allergy UK, významnou lekársku spoločnosťou pre postihnutých rôznymi alergiami, senzitivitou a intoleranciou. Produkty Ecoegg získali okrem iného aj cenu Allergy UK “Allergy Friendly Product Award”. Spoločnosť Allergy UK označila všetky produkty Ecoegg ako produtky vhodné pre alergikov a pre ľudí s citlivou pokožkou. 

Maureen Jenkins, riaditeľka pre klinické služby Allergy UK hovorí: „Denne sme bombardovaní tisíckami chemických látok z okolia. Obrovské množstvo ľudí sa dnes sťažuje na fakt, že má citlivú a podráždenú pokožku, značne stúpa počet alergií. Allergy UK odporúča hlavne týmto ľuďom používať čo najjednoduchšie produkty. Mali by byť tak jednoduché, ako to len ide – bez dodatočných konzervantov, parfumov a aditív. Klinické testy, ktoré sme vykonávali na pracích vajíčkach Ecoegg vykázali o viac ako 75% menší zbytkový obsah látok v prádle, ktoré obsahoval prací prostriedok v porovnaní s konvenčnými pracími prostriedkami. To je obrovská výhoda zvlášť pre ľudí s citlivou pokožkou a pre alergikov. Firme Ecoegg sme udelili za pracie vajíčka Ecoegg cenu “Allergy Friendly Product Award” práve z tohto dôvodu. Na základe vedeckých testov môžeme potvrdiť, že Ecoegg pracie vajíčka neobsahujú žiadne chemické látky a parfumy, preto sú bezpečnou a zdravou voľbou pre každého, vrátane alergikov a ľudí s citlivou pokožkou“

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie