Ecoegg balík na 1 rok prania bez vône

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. Varianta bez vône je vhodná aj pre mimoriadne citlivú pokožku alebo pre alergikov. 

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Skladom
Kód: 350
Značka: ECOEGG Ltd.
€43 –32 % €29
1rok bez vone
€43 –32 %

V tomto cenovo výhodnom balíčku nájdete:

  • 1 x Ecoegg vajíčko na 70 praní bez vône
  • 3 x Ecoegg náhradné náplne na 50 praní bez vône

Ecoegg vajíčko na 70 praní bez vône

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) bez vône.Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké. Varianta bez vône je vhodná aj pre mimoriadne citlivú pokožku alebo pre alergikov

Keď sa pracie pelety zmenšia približne o polovicu, vždy len dosypete 1 vrecúško bielych peliet z náhradných balení v tomto balíčku. A môžete prať ďalej celý rok.

Čierne pelety do vajíčka dopĺňate len vtedy, ak si ich náhodou vysypete, alebo ak sa výrazne zhorší účinok prania. Čierne turmalínové pelety sa však opotrebúvajú výrazne pomalšie a takmer vôbec ich nepotrebujete dopĺňať. 

Zloženie: Minerálne pelety - 30% anionové tenzitdy,  15-30% neaniónové tenzidy, 

Dôležité upozornenie!

Môže spôsobiť podráždenie pokožky a očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnite opakovane pod tečúcou vodou. Ak je to možné z oči vyberte kontaktné šošovky a znovu umyte pod vodou. Umyte si ruky a pokožku. Ucchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.

Späť do obchodu