Ecoegg balík na pranie a sušenie bez vône

Ak máte doma aj sušičku prádla, toto je výhodný balík práve pre vás. Nájdete v ňom Ecoegg vajíčko na pranie a Ecoegg vajíčko do šušičky. Obidva produkty vo verzii bez pridanej vône. Varianta bez vône vhodná aj pre extrémne citlivú pokožku a alergikov, prekvapivé výsledky pri praní a úspora času pri sušení prádla. 

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Skladom
Kód: 341
Značka: ECOEGG Ltd.
€32 –28 % €23
Kategória: Výhodné balíčky
ecoegg balik bez vone
€32 –28 %

V tomto balíčku nájdete:

  • Ecoegg pracie vajíčko na 70 praní bez vône
  • Ecoegg vajíčko do šušičky bez vône

Ecoegg pracie vajíkčo na 70 praní bez vône

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou sviežej bavlny.Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké. Varianta bez vône vhodná aj pre extrémne citlivú pokožku a alergikov.

 

Ecoegg vajíčko do sušičky prádla bez vône

Úspora času pri sušení prádla v sušičke· Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %· Zabezpečí mäkšie a viac voňavé prádlo· Výrobok je dermatologicky testovaný. Inovácia – Sušiace vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla . Myslíme si, že ak máte doma bubnovú sušičku mali by ste mať doma aj sušiace vajíčko do sušičky.  Varianta bez vône vhodná aj pre extrémne citlivú pokožku a alergikov.

Späť do obchodu