Ecoegg náhradná náplň pre pracie vajíčko 50 praní na biele prádlo vôňa bavlny

Nevyhadzujte Vaše pracie vajíčko Ecoegg.  Pracie pelety v ňom môžete jednoducho doplniť. Špeciálne určené na pranie bieleho a svetlého prádla. Nádherná jemná vôňa bavlny. 

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Skladom
Kód: EELER54_JAR8
Značka: ECOEGG Ltd.
€7
Kategória: Ecoegg na pranie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
ecoegg napln pracie vajicko 50 prani biele pradlo bavlna
Novinka

Keď miniete pelety nevyhoďte plastový obal z pracieho vajíčka len doplňte pelety a použite ho opäť.

Špeciálne určené na pranie bieleho a svetlého prádla.

Toto balenie náhradných náplní obsahuje 2 sáčky bielych minerálnych peliet a jeden sáčok čiernych turmalínových peliet,

Všetky tieto druhy náplní pracieho vajíčka boli odsúhlasené v Anglicku  organizáciou Allergy UK okrem toho boli dermatologicky testované sú hypoalergénne teda priateľské k vašej pokožke.  Sú určené pre tých zákazníkov, ktorí majú veľmi citlivú pokožku.

Keď je čas vajíčko doplniť, pôvodné pelety ponecháte vo vajíčku a dosypete jedno vrecúško bielych peliet. Zopakujtete to vždy, keď sa biele pelety zmenšia približne o 1/2 svojej pôvodnej veľkosti. Čierne pelety doplníte len výnimočne a to v prípade, že sa z vajíčka nedopatrením vysypali, nejako poškodili, alebo v prípade, ak sa výrazne zhorší pracia schopnosť vajíčka.

Zloženie: Minerálne pelety - 30% anionové tenzidy,  15-30% neaniónové tenzidy, kyslíkové bieliace činidlo, chlorid sodný,  uhličitan vápenatý, vonná zložka z esenciálnych olejov

Dôležité upozornenie!

Môže spôsobiť podráždenie pokožky a očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnite opakovane pod tečúcou vodou. Ak je to možné z oči vyberte kontaktné šošovky a znovu umyte pod vodou. Umyte si ruky a pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.

Späť do obchodu