Ecoegg náhradná náplň pre pracie vajíčko SpongeBob 60 praní tropical burst univerzal

Nevyhadzujte Vaše pracie vajíčko Ecoegg.  Pracie pelety v ňom môžete jednoducho doplniť. S vôňou Tropical burst vo verzii univerzal. Špeciálna edícia v spolupráci so SpongeBob.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Skladom
Kód: EELER60-TBU
Značka: ECOEGG Ltd.
€12
Kategória: Ecoegg na pranie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
ecoegg sponge bob napln pracie vajicko tropical burst universal
Novinka

Keď miniete pelety nevyhoďte plastový obal z pracieho vajíčka len doplňte pelety a použite ho opäť.

Toto balenie náhradných náplní obsahuje 2 sáčky bielych minerálnych peliet a jeden sáčok čiernych turmalínových peliet,

Všetky tieto druhy náplní pracieho vajíčka boli odsúhlasené v Anglicku  organizáciou Allergy UK okrem toho boli dermatologicky testované sú hypoalergénne teda priateľské k vašej pokožke.  Sú určené pre tých zákazníkov, ktorí majú veľmi citlivú pokožku.

Keď je čas vajíčko doplniť, pôvodné pelety ponecháte vo vajíčku a dosypete jedno vrecúško bielych peliet. Zopakujtete to vždy, keď sa biele pelety zmenšia približne o 1/2 svojej pôvodnej veľkosti. Čierne pelety doplníte len výnimočne a to v prípade, že sa z vajíčka nedopatrením vysypali, nejako poškodili, alebo v prípade, ak sa výrazne zhorší pracia schopnosť vajíčka.

Zloženie: 5-15% aniónové tenzidy, 15-30% neaniónové tenzidy, kyslíkové oxidačné činidlo, rastlinné enzýmy, ylang ylang esenciálny olej, anethole.  Parfum (esenciálne oleje)

Dôležité upozornenie!

Môže spôsobiť podráždenie pokožky a očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnite opakovane pod tečúcou vodou. Ak je to možné z oči vyberte kontaktné šošovky a znovu umyte pod vodou. Umyte si ruky a pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.

Späť do obchodu