Ecoegg vajíčko do sušičky prádla vôňa bavlny

Úspora času pri sušení prádla v sušičke· Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %· Zabezpečí mäkšie a viac voňavé prádlo· Výrobok je dermatologicky testovaný. Inovácia – Sušiace vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla . Myslíme si, že ak máte doma bubnovú sušičku mali by ste mať doma aj sušiace vajíčko do sušičky. Vôňa sviežej bavlny - jemná a prirodzená.

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: EEDE40_VON
Značka: ECOEGG Ltd.
€21
Kategória: Ecoegg sušenie prádla
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.17 kg

 Úspora času pri sušení prádla v sušičke

·         Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %

·         Zabezpečí mäkšie a viac voňavé prádlo

·         Výrobok je dermatologicky testovaný

Inovácia – Sušiace vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla .  Myslíme si, že ak máte doma bubnovú sušičku mali by ste mať doma aj sušiace vajíčko do sušičky.

Čo vás v krabici čaká

V balení nájdete 2 vajíčka s 4 voňavé tyčinky.

Tyčinku vložte do vajíčka a môžete ho začať používať. 

Do sušičky vkladáte súčasne obidva vajíčka. 

Voňavé tyčinky sú určené na 40 sušiacich cyklov. Môžete ich používať aj dlhšie, potom je však už vôňa menej intenzívna. 

Úspora peňazí

Viete o tom, že vaša elektrická sušička prádla patrí ku najdrahším spotrebičom, ktoré doma používate ? Áno ak nie inak tak spotrebou elektrickej energie. Sušiace vajíčko do sušičky oddeľuje od seba prádlo v procese sušenia. Spôsobuje, že mokré prádlo v sušičke nevytvorí jednu celistvú masu ale táto masa je rozrušená vajíčkom. Potom dobre prevzdušnené prádlo sa vysuší o 28% skôr. Ak ste bežne sušili prádlo v sušičke jednu hodinu pri použití Sušiaceho vajíčka do sušičky budete toto prádlo sušiť len 42 minút. Predstavte si tú úsporu elektriky a následne peňazí.

Mäkšie prádlo

Patentované výrastky na našom Sušiacom vajíčku do sušičky zmäkčujú prádlo jeho  masírovaním bez toho aby znížili hodnotu jeho kvality. Nie sú potrebné žiadne chemikálie na zmäkčenie prádla.

Nádherná prirodzená vôňa

Sušiace vajíčko so sušičky obsahuje  dermatologicky testované hypoalergénne voňavé  tyčinky ktoré obsahujú esenciálny olej. Vôňa uvoľnená z oleja, ktorá je príjemná voči pokožke prejde do Vášho prádla. Potom vysušené prádlo  príjemne vonia.

Rýchlejšie sušenie prádla, mäkkosť , krásna vôňa to sú potešenia, ktoré prináša Sušiace vajíčko do sušičky.

Predáva sa v prevedení  vôní bavlna a jarný kvet 

Ecoegg vajíčko do sušičky prádla

Späť do obchodu