O nás

Čo bolo skôr eko alebo vajce ?

Eco pracie vajce sa vyliahlo z nedostatku alternatív voči chemickým pracím produktom, ktoré by boli účinné a prírodné. Prepojením síl  prírody sa v anglickej spoločnosti ECOEGG  vyliahlo prvé pracie vajce Ecoegg Laundry Egg .  Počas svojej existencie si ho už obľúbili tisícky spokojných zákazníkov, ktorým sa rozhodli správať ekologicky a ekonomicky. Medzitým sa rodina Ecoegg rozrástla o viacero zaujímavých produktov, ktoré sa určite stanú vernými spoločníkmi aj vo vašej domácnosti.

 Malé vajíčko ale veľká osobnosť

ECOEGG Ltd našla zanietenosť vo výrobe ekologických výrobkov, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie, sú šetrné ku životnému prostrediu a vhodné pre zdravie nás všetkých. Výrobky sú vyrábané vo Veľkej Británii, dermatologicky testované a nie sú testované na zvieratách.

Naša misia

Sprostredkovať slovenským zákazníkom ekologické výrobky, ktoré šetria ich  peniaze a sú priaznivé ku životnému prostrediu. Chceme zmeniť náhľad na niektoré výrobky v domácnosti poskytnutím alternatív k tradičným tovarom.  Chceme aby ľudia, žili múdrejšie.

Späť do obchodu