Šetrné k vašej pokožke

Ako určite viete, koža je náš najväčší orgán an tele. Bohužiaľ nie vždy je naša pokožka v poriadku. Mnohí ľudia bojujú s rôznymi kožnými problémami a chorobami, medzi najčastejšie patria ekzémy a psoriáza. 

Ako určite viete, koža je náš najväčší orgán an tele. Bohužiaľ nie vždy je naša pokožka v poriadku. Mnohí ľudia bojujú s rôznymi kožnými problémami a chorobami, medzi najčastejšie patria ekzémy a psoriáza. 

Všetky produkty Ecoegg boli vyvíjané v spolupráci s organizáciou Allergy UK a boli schválené National Eczema Society ako hypoalergénne. Naša vlajková loď - Ecoegg vajíčko na pranie bez vône je produkt, ktorý je vhodný pre všetkých, ktorí chcú prať účinne, ekologicky, šetrne, ekonomicky a navyše potrebujú mať istotu, že ich koža nebude podráždená. Je to produkt vhodný aj pre zodpovedných rodičov, ktorí chcú pre seba a svoje deti zabezpečiť pranie tak, aby už nikdy viac nemuseli mať obavy o citlivú pokožku svojích detí alebo seba. 

Pracie vajíčko Ecoegg vzniklo hlavne preto, lebo jeden zo  zakladateľov firmy Ecoegg, Dawn White, mal vemi citlivú pokožku a nemohol používať žiadne produkty s obsahom chemických látok. Fakt, že Dawnova koža bola citlivá a podráždená vždy, keď si obliekol niečo, čo bolo vyprané v chemickom prášku bol tým zlomovým bodom. Evidentne tu bola diera na trhu a chýbal tu produkt pre ľudí, ktorí majú, podobne ako Dawn, citlivú pokožku. Produkty Ecoegg sú prírodnou alternatívou voči chemickým prostriedkom na pranie a sú vhodné pre bábätká, deti aj pre dospelých. 

 

Zvieratá sú súčasťou prírody rovnako, ako my ľudia. Sú to živé tvory, ktoré nám často prejavujú svoju vernosť a priateľstvo. Sú našími spoločníkmi a mnohokrát nám spríjemňujú ťažké chvíle. Nikdy nedovolíme, aby boli zvieratá týrané testovaním našich produktov.

Sme hrdí, že môžeme povedať, že všetky naše produkty boli viacnásobne dermatologicky testované. Výsledkom je dôkaz, že naše produkty sú šetrné k pokožke a sú hypoalergénne. 

Čo sa nachádza na povrchu kože, to často aj do pokožky preniká. Preto by sme niektorým produktom mali dať vo svojom živote definitívne Stop! Naším cieľom je, aby každý mohol žiť život bez agresívnych chemikálií a používať produkty, ktoré sú šetrné k pokožke a k životnému prostrediu. 

Späť do obchodu